Szkolenie starterów 2015 - SHiUK

Idź do spisu treści

Menu główne

Szkolenie starterów 2015

INFORMACJE

Szkolenie sędziów starterów na torze w Vincennes w Paryżu

W dniach 16 - 19.12.2015 odbyło się szkolenie sędziów starterów na paryskim torze Vincennes. Szkolenie zorganizowało SHIUK we współpracy z partnerami polskim – Polski Klub Wyścigów Konnych PKWK i francuskim - Société d’encouragement à l’élevage du cheval français SECF.

Postawiliśmy na szkolenie młodych kadr sędziowskich, w szkoleniu wzięli udział pani Monika Li
ebenthal i pan Damian Walewander, sędziowie starterzy z Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych-Partynice oraz pani Katarzyna Kozłowska, sędzia obserwator z Toru Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie.

Szkolenie obejmowało 4 pełne dni szkoleniowe (24 godziny zajęć), łączyło elementy teoretyczne, sprzętowe i praktyczne. Najciekawsze były zadania praktyczne wyznaczane przez prowadzącego szkolenie, pana Laurent Krier-Péchaire, sędziego startera pracującego na co dzień na paryskich torach Vincennes i Enghien. Tutorem i tłumaczem była pani Małgorzata Sakwerda ze SHIUK. Na szkoleniu panowała super atmosfera – uczyliśmy się bawiąc i bawiliśmy się ucząc. Prowadzący Laurent podkreślał, że polska grupa była bardzo dynamiczna, aktywna i niezwykle zaciekawiona tematyką szkolenia.


Projekty szkoleniowe będą kontynuowane w 2016 r., o czym będziemy państwa informować.


Małgorzata Sakwerda
Szef Projektów Międzynarodowych - SHIUK


GALERIA ZDJĘĆ AUTORSTWA KATARZYNY KOZŁOWSKIEJ


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego