MISTRZOSTWA POLSKI - SHiUK

Idź do spisu treści

Menu główne

MISTRZOSTWA POLSKI

WYŚCIGI > Z kraju

II MISTRZOSTWA POLSKI KŁUSAKÓW
- Wrocław 2017 -


Do walki o tytuł mistrza Polski na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice stanęło 19 zaprzęgów. Rozegrane 20 sierpnia 2017 r. eliminacje wyłoniły 12 koni, z których 10 zgłoszonych zostało do ścisłych finałów.

Najlepsza z nich okazała się powożona przez Tarasa Salivonchyka 6-letnia BARBARISKA (stajnia "OT Salivonchyk", trener Anna Frontczak-Salivonchyk). Po fantastycznym finiszu pokonała ona prowadzącą od startu UKAMAYĘ VERDERIE (pow. Magdalena Kieniksman), a miejsce trzecie wywalczył BOMBAY SUN (pow. Witold Sudoł). Czas biegu na elastycznym torze to 3'01,95 (1'22''7 / 2200 m). Nagranie z gonitwy znajdziecie tutaj.

BARBARISKA (Millenium Wood - Quick Fee / Korean), która od początku swojej kariery przygotowywana jest w ośrodku państwa Salivonchyk, może pochwalić się zdobyciem niezwykłego hat-tricka, na który złożyły się zwycięstwa w najważniejszych polskich gonitwach: Derby (2015), Nagrodzie Cheval Francais (2016) oraz Mistrzostwach Polski (2017). Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego