LISTA OSÓB POSIADAJĄCYCH UPRAWNIENIA DO POWOŻENIA KONI KŁUSEM
lp nazwisko i imię tel. kom. e-mail miejsce zamieszkania
1 BAGIŃSKI FILIP
2 BAGIŃSKI HUBERT
3 BAGIŃSKI SYLWESTER
4 BĄKOWSKA ALICJA
5 BELIŃSKI KRZYSZTOF  48 603 133 213 krzysztofbelinski@o2.pl WROCŁAW
6 BIŃKOWSKA DOROTA 48 602 605 108 d.binko2@wp.pl WROCŁAW
7 BŁACHUT TOMASZ 48 665 252 702 tblachut@wp.pl WOŁÓW 
8 BOHDANOWICZ IDA
9 BOHDANOWICZ IWONA
10 BOŃCZAK MARIA 48 513 802 363 marysiabaginska@gmail.com LĄDEK ZDRÓJ
11 BROŻYŃSKI MAREK 48 727 513 113 brozynski@op.pl CZĘSTOCHOWA
12 CHEŁKOWSKI MIKOŁAJ A. 48 880 737 615 mikolajbrodaty@gmail.com GOŚCIKOWO (LUBUSKIE)
13 CHEŁKOWSKI MIKOŁAJ J. 48 660 743 423 GOŚCIKOWO (LUBUSKIE)
14 CHEŁMOŃSKA HANNA
15 CHMIELECKA JUSTYNA AGIATIS
16 CHRISTENSEN SANDRA 48 696 913 893 schristensen@o2.pl SZCZECIN
17 CYHIL ANDRZEJ 48 790 589 506 andrzejcyhil83@gmail.com JARNICE (MAZOWIECKIE)
18 FINCHUK VASYL
19 FRONTCZAK MAŁGORZATA 48 501 851 675 malgorzata-frontczak@o2.pl WARSZAWA
20 FRONTCZAK-SALIVONCHYK ANNA
21 GÓRNIAK ALEKSANDER 48 600 943 523 aleksander.gorniak@o2.pl  WROCŁAW
22 GÓRNIAK WANDA 48 605 047 946 wmalyszko@wp.pl WROCŁAW
23 GÓRSKI BARTŁOMIEJ
24 GRACZYK ZUZANNA 48 666 330 061 zd.graczyk@gmail.com OPOLE
25 GRZENKOWICZ DARIUSZ
26 GRZESIAK KAZIMIERZ
27 JAMRÓZ STANISŁAW 48 781 573 815 WROCŁAW
28 JANCEWICZ PRZEMYSŁAW 48 530 176 084 FROMBORK
29 JASIULEK IWONA 48 601 914 597 iwon@k-k.pl GIERAŁTOWICE (KĘDZIERZYN-KOŹLE)
30 KASPROWICZ RYSZARD 48 534 639 430 ryszardkasprowicz@o2.pl SIERCZYNEK (ok. MIĘDZYRZECZA)
31 KIENIKSMAN MAGDALENA 48 505 992 805 magda.kieniksman@gmail.com GRODZIEC
32 KIENIKSMAN ROBERT  48 604 411 900 robertkieniksman@gmail.com GRODZIEC
33 KMIECIK JAN 48 607 276 813 kmicic.zabrze@wp.pl ZABRZE
34 KONDRATOWICZ BARTŁOMIEJ 48 502 639 523 CZYŻEW (PODLASKIE)
35 KOZŁOWSKI IRENEUSZ 48 604 789 199 irekkozlowski@zaprzegi.pl JAGODNE (MAZOWIECKIE)
36 KRAJEWSKI GRZEGORZ 48 662 500 700 obsess1@wp.pl WROCŁAW
37 KUBAT ELŻBIETA 48 603 451 436 WROCŁAW
38 KUPCZAK AGNIESZKA 48 697 565 194 agnieszka.kupczak.92@interia.pl OŁAWA/WROCŁAW
39 KURTYKA KRZYSZTOF
40 KURYŚ ŁUKASZ 48 507 468 720 great-82@o2.pl BIAŁYSTOK
41 KWIATKOWSKA KATARZYNA 48 665 624 209 kalkonto2@gmail.com LUBSKO/WROCŁAW
42 ŁAWROWSKI JAROSŁAW
43 ŁUKAWSKI LESŁAW 48 505 056 794 nieludzkil@poczta.onet.pl PRZYBIERNÓW (ok. ŚWINOUJŚCIA)
44 MAJEWSKI GRZEGORZ 48 602 433 713 majewski@bonin.pl BONIN (ZACHODNIOPOMORSKIE)
45 MAJEWSKI MARCIN
46 MALAKHOVA NATALIA 48 694 669 147 WARSZAWA
47 MALEJEWSKA AGNIESZKA 48 884 233 381 kaytek788@live.it BIAŁYSTOK
48 MAŁKOWSKI MIECZYSŁAW
49 MATEUSIAK ROMAN 48 512 339 559 hydrogaz@interia.pl WROCŁAW
50 MATKOWSKA MELANIA 48 604 394 730 rudamel@wp.pl ZACHODNIOPOMORSKIE
51 MAZUR JERZY 48 609 733 385 BĄKÓW-BRZEZINKA (ok. KLUCZBORKA)
52 MELINGER MONIKA
53 MIKSHA HENADZ 48 794 759 199 gmiksha@wp.pl WROCŁAW
54 MISIEK JANUSZ
55 MŁYNARSKI ŁUKASZ 48 468 155 900 info@rajdy-konne.pl ZACHODNIOPOMORSKIE
56 MUSZYŃSKI STANISŁAW 48 501 223 505 POZNAŃSKIE
57 NADOLSKI PIOTR
58 NAJDERSKI ANDRZEJ 48 608 503 736 najderski@wp.pl BŁOTA  (OPOLSKIE)
59 NAUDZIDŁO PIOTR 48 795 829 914 piotr476@o2.pl ZACHODNIOPOMORSKIE
60 NIEJADLIK KATARZYNA 48 509 255 135 NAMYSŁÓW
61 NOSIŃSKI MICHAŁ
62 NOWACZYK MONIKA 48 697 915 092 monika27nt@o2.pl NOWY TOMYŚL
63 NOWAK RADOSŁAW
64 OLSZOWSKA KATARZYNA 48 606 463 560 kgłodowska5@wp.pl WROCŁAW
65 OSTROWSKA MONIKA 48 508 941 376 monika.ostrowska.szczecin@wp.pl SZCZECIN
66 OSTRYCHARZ DOMINIKA
67 OSTRYCHARZ MARZENA
68 OSTRYCHARZ PAWEŁ 48 607 525 144 pawel.ostrycharz@onet.eu
69 PANDEL WŁADYSŁAW
70 PASZKOWSKA KLAUDIA 48 795 041 706 96ruda@gmail.com WARSZAWA
71 PERZYŃSKI KRZYSZTOF 48 691 832 470 ŁOBEZ (ZACHODNIOPOMORSKIE)
72 PILECKA AGNIESZKA 48 602 369 140 apilecka6@wp.pl KRYNICE (PODLASKIE)
73 PIOTROWSKA RENATA 48 605 255 957 jamniorek6@wp.pl KĘDZIERZYN-KOŹLE
74 PIOTROWSKI LESZEK
75 PODBERESKA ALEKSANDRA
76 POLNIK JÓZEF 48 692 336 098 GIERAŁTOWICE (KĘDZIERZYN-KOŹLE)
77 PORĘBNA ELWIRA 48 516 022 141 elwiraporebna@poczta.onet.pl WROCŁAW
78 PUSZERKIEWICZ ELŻBIETA 48 604 974 286 ela.nosal@gmail.com SOPOT/WARSZAWA
79 RAKOWIECKI ANDRZEJ 48 728 818 161 andrzejrakowiecki@yahoo.com WROCŁAW
80 RĄCZY DAMIAN
81 ROMAŃCZYK KRZYSZTOF 48 606 467 035 krzysiekroma@interia.pl OPATÓWEK (ok. KALISZA)
82 RZADKOSZ STANISŁAW
83 SEREMENT ANDRZEJ 48 603 897 659 siwyas@gmail.com MOSINA (ZACHODNIOPOMORSKIE)
84 SIMONI PETER
85 SUDOŁ WITOLD 48 663 171 297 witko75@gmail.com WARSZAWA
86 ŚCIGAJŁO AGATA
87 ŚNIATAŁA ANDRZEJ
88 ŚWIDERSKA JOANNA
89 TOMCZYK MATEUSZ 48 781 161 525 mateusztomczyk2@wp.pl OCHĘDZYN  (ŁÓDZKIE)
90 TRUCHLEWSKI ŁUKASZ
91 TRUSEWICZ ARTUR
92 TUMAS ŁUKASZ
93 TUZIMEK KRZYSZTOF
94 WASIAK MANUELA 48 600 313 466 manuela.wasiak@gmail.com CZERWIEŃSK (LUBUSKIE)
95 WNOROWSKI MARIUSZ 48 513 941 979 marwno1@wp.pl BIAŁYSTOK
96 WRONA JAROSŁAW 48 514 985 345 SZCZECIN
97 WRZOSEK JANUSZ 48 604 568 671 establo@wp.pl DĄBRÓWKA DOLNA (ok. OPOLA)
98 ŻAKOWSKA PATRYCJA 48 505 961 572 patrycjajurkiewicz@o2.pl POZNAŃ
99 ŻAKOWSKA PAULA 48 508 805 798 paula.zakowska@vp.pl ŚWIERKI (ok. KŁODZKA)
100 ŻAKOWSKI BARTŁOMIEJ 48 669 859 319 koniuszy11@interia.pl ŚWIERKI (ok. KŁODZKA)